Merhaba Ziyaretçi; Bugün Saat
Fenerbahce Galatasaray Beşiktaş Trabzonspor Bursaspor Kasımpaşa Torku Konya Spor Çaykur Rize Spor Kayseri Erciyes Spor Eskişehirspor Balıkesirspor İstanbul Başakşehir Gençlerbirliği Gaziantepspor Akhisar Belediye Spor Sivasspor Mersin İdman Yurdu Karabükspor
U-16 Erkekler Anadolu Şampiyonası başladı 

16-20 Nisan tarihleri arasında Malatya Tecde Spor Salonu ve Merkez Spor Salonunda yapılacak olan Basketbol U-16 Erkekler Anadolu Şampiyonası Müsabakaları başladı.
Türkiye Basketbol Federasyonunun 2019 yılı faaliyet programında yer alan Basketbol U-16 Erkekler Anadolu Şampiyonası Müsabakaları başladı.
Malatya Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Toplantı Salonunda yapılan teknik toplantının ardından Basketbol U-16 Erkekler Anadolu Şampiyonası müsabakaların programı belli oldu.
Program şöyle:
A Grubu
Eskişehir Basketbol GSK, Trabzon İdmangücü
Final Spor, Antalya Gelişim Gençlik (B)
16.04.2019 (Malatya Merkez Spor Salonu), 10:00 | Eskişehir Basketbol GSK – Trabzon İdmangücü, 12:00 | Final Spor – Antalya Gelişim Gençlik (B), 17.04.2019 (Tecde Spor Salonu), 10:00 | Antalya Gelişim Gençlik (B) – Eskişehir Basketbol GSK, 12:00 | Trabzon İdmangücü – Final Spor, 18.04.2019 (Malatya Merkez Spor Salonu), 14:00 | Eskişehir Basketbol GSK – Final Spor
16:00 | Antalya Gelişim Gençlik (B) – Trabzon İdmangücü
B Grubu
Ormanspor, Erzincan GSK, Çankaya Üniversitesi
Amasya DSİ, 16.04.2019 (Tecde Spor Salonu)
10:00 | Ormanspor – Erzincan GSK, 12:00 | Çankaya Üniversitesi – Amasya DSİ, 17.04.2019 (Malatya Merkez Spor Salonu), 14:00 | Amasya DSİ – Ormanspor
16:00 | Erzincan GSK – Çankaya Üniversitesi, 18.04.2019 (Tecde Spor Salonu), 14:00 | Ormanspor – Çankaya Üniversitesi, 16:00 | Amasya DSİ – Erzincan GSK
C Grubu
Pınar Karşıyaka, Marmaris Akademi GSK, TED Ankara Kolejliler
Trabzonspor, 16.04.2019 (Malatya Merkez Spor Salonu), 14:00 | Pınar Karşıyaka – Marmaris Akademi GSK, 16:00 | TED Ankara Kolejliler – Trabzonspor, 17.04.2019 (Tecde Spor Salonu), 14:00 | Trabzonspor – Pınar Karşıyaka
16:00 | Trabzonspor – TED Ankara Kolejliler, 18.04.2019 (Malatya Merkez Spor Salonu), 10:00 | Pınar Karşıyaka – TED Ankara Kolejliler, 12:00 | Trabzonspor – Trabzonspor
D Grubu
Yüksekçıta, Güneysu Spor, Uşak Belediyesi Basketbol
Antalya Osmanlı GSK, 16.04.2019 (Tecde Spor Salonu)
14:00 | Yüksekçıta – Güneysu Spor, 16:00 | Uşak Belediyesi Basketbol – Antalya Osmanlı GSK, 17.04.2019 (Malatya Merkez Spor Salonu), 10:00 Antalya Osmanlı GSK – Yüksekçıta, 12:00 | Güneysu Spor – Uşak Belediyesi Basketbol, 18.04.2019 (Tecde Spor Salonu), 10:00 | Yüksekçıta – Uşak Belediyesi Basketbol 12:00 | Antalya Osmanlı GSK – Güneysu Spor
19 – 20 Nisan tarihlerindeki final maçları ise Malatya Merkez Spor Salonunda yapılacaktır.

BİLGİLER
tarafından 16 Nisan 2019 - 14:08 tarihinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Yazı Şuana Kadar 26 views kez Okunmuştur.
PAYLAŞ
Yorum yapın
İsim
:
E-Posta
:
WebSite
:
Yorumunuz
: